Postup rezervácie

Čo potrebujete na zapožičanie auta

Vyberte si vozidlo z našej autopožičovne

Prejdite si ponuku na webovej stránke a vyberte si vozidlo, ktoré najviac vyhovuje vašej potrebe. Ak ste si nevybrali z nami ponúkaných možností prenájmu, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo e-mailom na info@autopozicovna-tt.sk. Radi sa inšpirujeme novými nápadmi.

Vyplňte formulár

Vybrali ste si auto? Pri vybranom vozidlá postupujte pomocou tlačidla ‘REZERVOVAŤ’ alebo vyplňte nezáväzný kontaktný formulár s požadovanými informáciami o type automobilu, počtu dní či mesiacov prenájmu a odošlite nám ho.

Potvrdíme dostupnosť vozidla

Najneskôr v nasledujúci pracovný deň Vám náš pracovník potvrdí dostupnosť vozidla vo vybranom termíne. Pokiaľ bude automobil voľný, dohodne s Vami ďalšie podmienky, spôsob úhrady kaucie a čiastky za prenájom. Následne si tiež upresníme miesto a čas odovzdania a vrátenia vozidla. Štandardne sa vozidlá odovzdávajú na adrese Štefániková 21/11, Trnava. Je možné si dohodnúť aj iné miesto odovzdania.

Platba a odovzdanie vozidla

Pred zapožičaním vozidlá od vás budeme chcieť doklady totožnosti, prípadne výpis z obchodného registra. Pokiaľ bude všetko v poriadku, podpíšeme zmluvu o zapožičaní vozidla a prejdeme k úhrade kaucie a čiastky za prenájom vybraného automobilu. Po týchto nevyhnutných úkonoch už nasleduje fyzické doručenie zapožičaného auta, ktoré spoločne dôkladne skontrolujeme a všetky vady zanesieme do preberacieho protokolu, ktorý potvrdíme. Ak bude potrebné, náš pracovník Vám vysvetlí všetky funkcie automobilu.

Dlhodobý prenájom vozidiel

Ak potrebujete vozidlo využívať pravidelne v dlhšom časovom horizonte, určite vám príde vhod dlhodobý prenájom, od ktorého možno očakávať predovšetkým individuálne ceny. Tie sú navrhnuté v závislosti na dĺžke prenájmu.

Jedným z veľkých kladov tohto riešenia je fakt, že dopredu viete, na koľko vás vyjde požičanie vozidla. Zároveň máte istotu prvotriedneho technického stavu. Nemusíte sa starať o žiadne výmeny kvapalín, servisné kontroly a podobne. Od toho je tu naša autopožičovňa. Vy len jazdíte podľa vlastných potrieb.